O mnie

Mam na imię Alicja (Alice). Z wykształcenia jestem Dietetykiem Klinicznym oraz Instruktorem Fitness. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz Gdańsku, a także uzyskałam certyfikat Instruktora Fitness w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkałam i szkoliłam się, aby zdobyć jak największą wiedzę z zakresu swojej specjalizacji, w tym dietoterapii oraz pomocy osobom chorym na nowotwory. Dlatego z ogromną radością przyjęłam stanowisko dietetyka klinicznego w fundacji W związku z Rakiem‚ gdzie pomagam osobom zmagającym się z chorobą. Ponadto oprócz jadłospisów zawierających produkty zwierzęce, układam VEGE plany żywieniowe, również na rozbudowę masy mięśniowej. Sama jestem wegetarianką – dlatego wiem, że to możliwe.

Prowadzę również zajęcia, na których płyniemy poprzez ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, w taki sposób aby nie tylko wyrzeźbić i uelastycznić ciało, ale także poczuć wewnętrzną harmonię i radość.

Jeśli pragniesz połączyć zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczną z budowaniem świadomości oddechu, ciała i umysłu to serdecznie zapraszam na konsultację dietetyczną oraz treningi z Jogi, Stretchingu, Shape&Stretch oraz Zdrowego Kręgosłupa, które prowadzę online oraz stacjonarnie nad polskim morzem w Trójmieście.

Masz pytanie?

Skontaktuj się ze mną!