PLAN 21

PLAN 21 to mój autorski program, trwający 3 tygodnie = 21 dni. Podczas trwania Planu 21, spotykam się z każdym pacjentem online lub stacjonarnie w gabinecie, gdzie na podstawie wcześniej wypełnionej ankiety układam indywidualny plan żywieniowy (jadłospis) w formie tygodniówki, który może być stosowany przez okres miesiąca. W pakiecie są również 2 treningi online w tygodniu.* Dzięki regularnie wykonywanym treningom podopieczni znacznie szybciej osiągają założone cele. Dodatkowo jest również dostępna opcja zrobienia zakupów i dostarczenia ich przesyłką do domu. Umożliwia to oszczędność czasu i daje 100% pewność, że każdy z zakupionych produktów ma zdrowy i przeanalizowany przez dietetyka skład. W pakiecie jest również dostępna wersja bez treningów lub bez zakupów do domu (pacjent robi zakupy samodzielnie bez pomocy dietetyka).

*Prowadzę również indywidualne treningi na siłowni oraz zajęcia grupowe, jednak są one dodatkowo płatne i nie wchodzą w skład pakietu PLAN 21.

W skrócie

cennik

(z zakupami oraz treningami/ bez zakupów lub treningów)

1 osoba

 950zł / 800zł

2 osoby

1700zł / 1400zł

3+ osoby

(jadłospis rodzinny z uwzględnieniem indywidualnych zaleceń dietetycznych, produktów zalecanych i przeciwskazanych oraz indywidualną podażą kcal i rozkładu makro- oraz mikroskładników). Nawet do 600zł za osobę (bez zakupów) i 750zł za osobę (z zakupami).

Ponieważ zaoszczędzisz cenny czas, którego nie odzyskasz za żadne pieniądze. Zamiast tracić kilka godzin na poszukiwanie trudno dostępnych produktów – wykonaj TRENING i przygotuj posiłki uwzględnione w Twoim indywidualnym planie żywieniowym. A ja w tym czasie wykonam zakupy za Ciebie. Ponadto jako dyplomowany Dietetyk kliniczny przeanalizuję każdy produkt, tak aby dostarczyć Ci zakupy najwyższej jakości, które utrzymają twoje ciało w zdrowej kondycji. Pamiętaj, że w ZDROWYM CIELE – ZDROWY DUCH. 🙂